Javor Matis započeo pripreme za prolećni deo sezone

Fudbaleri Javor Matisa započeli su pripreme za prolećni deo fudbalskog šampionata Srbije. Naša ekipa okupila se na stadionu, gde su je pozdravili članovi Uprave kluba, na čelu sa predsednikom, Dragomirom Lazovićem.

Javor Matis deo priprema obaviće u Ivanjici, a deo u Umagu, kao i prethodne zime.

Kada je reč o igračkom kadru, novo lice je štoper, Ivan Rogač, koji je pristigao iz Inđije, dok je neposredno nakon „prozivke“ ugovor sa našim klubom potpisao dosadašnji kapiten Jedinstva sa Uba, Luka Radivojević.

Odlazaka još uvek zvanično nema, ali postoji veliko interesovanje za nekoliko fudbalera Javora, što je potvrdio i predsednik kluba na konferenciji za novinare. Nakon predsednika, javnosti se obratio i Igor Bondžulić, šef stručnog štaba.

Javor Matis je prvi deo sezone završio na deobi 11. mesta na tabeli, sa 20 bodova.

(FOTO: Infoliga)