Luka Radivojević je novi fudbaler Javor Matisa

Javor Matis dobio je drugo pojačanje u zimskom prelaznom roku. Nakon iskusnog Ivana Rogača, ugovor sa našim klubom potpisao je i mladi Luka Radivojević. Iako ima samo 20 godina, Luka u naš klub stiže sa statusom doskorašnjeg kapitena Jedinstva sa Uba.

Igra na poziciji zadnjeg veznog i potpisao je ugovor na četiri godine.

Sam fudbaler izrazio je zadovoljstvo činjenicom da je pojačao superligašku ekipu.

„Drago mi je što sam postao igrač Javora. Zahvaljujem se Upravi kluba i direktoru na poverenju. Potrudiću se da opravdam očekivanja i nadam se dobrim rezultatima i lepoj saradnji.“

Sportski sektor kluba je pre početka pregovora o dolasku Radivojevića pratio njegove igre tokom jeseni, a sportski direktor kluba, Marko Božović, istakao je da je zadovoljan dolaskom novog fudbalera i posebno apostrofirao ulogu proslavljenog srpskog fudbalera, Nemanje Matića, i izuzetnu saradnju tokom pregovora između Javor Matisa i Jedinstva.