Strelci: 24’Gajić, 40’Jazbec, 77’Nuhanović (Radomlje), 50’Krnić, 81’Kolaković (Javor Matis)

Stadion u Umagu, gledalaca 50

Sudije: Krneta, Jakučić, Bagarić

NK RADOMLJE Radomlje: Adam, Horvat, Jazbec, Zukić, Lukanac, Barukčić, Princ, Cerar, Oguzhac, Gajić, Hajrić. (Igrali smo još: Poglasen, Laban, Bralih, Jurič, Kimovec, Filip, Marinšek, Nuhanović, Veselas.

FK JAVOR MATIS Ivanjica: Jeveričić(Poledica), Đerić, Kolaković, Marinković, Basarić, Cvetković, Marković, Cuckić, Krnić, Jelić, Josović

U utakmici prvoplasiranih ekipa, Radomlje, prvak druge slovenačke lige i Javor Matis, prvak Prve lige Srbije, viđeno je pet golova.

Vreme je bilo idealno za igru dok je travnata podloga bila neravna I teška za igru.

Domaći su više napadali I na odmor otišli sa dva gola prednosti. Krnić je početkom drugog poluvremena smanjio rezultat na 2-1. U tom periodu, Javor je propustio dve odlične prilike za izjednačenje. Radomljke je povećalo prednost u 77 minutu a ubrzo je Kolaković, šutem sa dvadeset metara postavio konačan rezultat 3-2.

Javor Matis je svih 90 minuta igrala u istom sastavu osim golmana Jeveričića koga je zamenio Poledica dok su slovenci početkom drugog poluvremena izmenili ceo tim.