Poraz od Domžala

U drugoj pripremnoj utakmici u Rovinju, Javor Matis poražen je od sedmoplasirane ekipe slovenačkog prvenstva, Domžala, rezultatom 3:1.

Tim koji je ove sezone predstavljao svoju zemlju u Ligi konferencija vodio je već na poluvremenu sa 2:0, dok su u drugom delu susreta oba tima postigla po pogodak.

Ivanjičani su nastupili u sastavu: Raičević, Ilić, Miletić, Leandro, Obradović, Dukure, Marjanović, Gojković, Tanko, Bosić, Bajere. Šansu u nastavku susreta dobili su Popović, Dolmagić, Skoko, Mićić, T. Petrović, L. Petrović, Selenić, Eliomar, Ratković i Gigić.

Pogotke za Domžale postigli su Krstovski, Kolobarić i Topalović, dok je jedini gol Javora delo Lazara Mićića.

Ekipa iz Ivanjice odigraće još jedan duel do povratka kući, i to protiv Rogaške.