Javor Matis – Jedinstvo Putevi 3-1  (0-1)

Strelci: 48′ Milisavljević, 67′ Cvetković, 88’Maricić (Javor Matis), 34’Đukić(Jedinstvo Putevi)

Stadion FK Javor Ivanjica, gledalaca 100

Sudija: Ljubiša Borisavljević

FK Javor Matis Ivanjica: Glintić, Stojanov, Kolaković, Sević, Cvetković, Ristovski,Milisavljević, Jovanović, Spremo, Mfutila, Karaklajić. Igrali su još:Mićanović, Andreas, Maričić,Vujović, Tandr

FK Jedinstvo Putevi Užice:Vukašinović, Janjušević, Petrović, Milivojević, Lazović, Glišović, Martinović, Djukić, Janković M., Vasiljević, Soldatović. Igrali su još:Kovačević, Purić, Žilović, Muškkić, Janković, Karadarević.

Strateg Ivanjičana Miloš Veselinović iskoristio je pauzu u prvenstvu da odigra prijateljski meč protiv komšija iz Užica. Priliku su dobili svi igrači sa manjom minutažom u prvenstvenim utakmicama a ujedno je ovo bio i skener koji će pokazati da li neko od njih ozbiljno konkuriše za prvi tim. Gosti su se dobro držali u prvom poluvremenu ali kako ej vreme odmicalo Javor je preuzimao inicijativu pa su na kraju slavili sa 3-1. Publika koja je došla na utakmicu videla je četiri lepa gola, a sam meč pun dinamike podsetio ej na pravi prvenstveni.