Crvena zvezda – Javor Matis 1:0 (1-0)

Strelac:34’Katai (Crvena zvezda)

Crvena zvezda: Rajković, Petković, Pavićević, Jovanović, Ristić, Donald, Grujić, Vered (46’Plavšić), Katai, Jović (71’ Stojanović) ,Vieira

Javor: Đogatović, Crnomarković, Milović, Gajić, Miletić, Docić, Đokić, Zečević, Silva Eliomar, Gafurov, Dražić

Zvezda je na stadionu ‘Rajko Mitić’ slavila rezultatom 1:0, a strelac jedinog gola bio je Aleksandar Katai u 34. minutu.

Utakmica je počela otvoreno, a posle nekoliko velikih šansi sudija Aleksandar Vasić propustio je da dosudi penal za Zvezdu, kada je golman Đogatović oborio Vieiru.

Ipak, domaći su stigli do jedinog gola samo desetak minuta kasnije – Aleksandar Katai lepo je prošao po levom boku i pogodio suprotni ugao.

Tim rezultatom otišlo se na odmor, a u drugom delu igre nije bilo previše uzbuđenja, pa je domaća ekipa upisala nova tri boda.